Brīnumpodziņas
Izlaidums

 (RUS)      (LAT)

Mēs esam sociālajos tīklos

Mēs esam sociālajos tīklos

  

Jaunumi
Labdarības pasākumi

Pievienojaties, brīvprātīgie!

Foto un video pakalpojumi

 

Fotografēšana bērnu svētkos ļaus bildēs saglabāt  tās emocijas, kuras gan pieaugušie, gan bērni izjuta pasākuma laikā. Tikai kvalitatīva fotografēšana ļaus nodot bērnu emocijas, sajūsmu un uguntiņu acīs tā, ka bildes apskatot pēc pasākuma arī apkārtējie sajutīs svētku noskaņu. Mēs esam ieinteresēti, lai bildes ir kvalitatīvas, interesantas, neparastas un oriģinālas. Tādēļ mūsu kolektīvā ir bērnu fotogrāfi, ar kuriem mēs sadarbojamies vairāk kā 5 gadus un varam garantēt viņu darba kvalitāti.

  1. Bērnu dzimšanas dienas fotografēšana.

Mēs piedāvājam tieši bērnu profesionāla fotogrāfa pakalpojumus, kurš veiks vairāk kā 100 fotogrāfijas vienas stundas laikā, apstrādās katru foto un ierakstīs visas fotogrāfijas stilistiski skaistā diskā.

  Fotogrāfiju piemērus var paskatīties mūsu fotoalbumā.

  Fotogrāfa pakalpojumi - 35 Ls/stundā.

 


 2.  Izbraucienu fotosesija vai fotosesija ārpus telpām

 Tas ir viens no fotografēšanas sarežģītakajiem veidiem, jo tas paredz iepazīšanos ar gaidāmajiem fotografēšanas apstākļiem, rūpīgu laika plānošanu, iepriekšēju tehniskas sagatavošanu, uzstādīšanu un aprīkojuma uzskaņošanu. Bieži sagatavošana izbraucienu fotografēšanai ilgst ilgāk, nekā fotosesija.

  Izbraucienu fotografēšana var tikt piemērotmeitenēm no 8 līdz 15 gadiem

 Fotosesija var notikt  dabā, vēsturiskās vietās, kafejnīcā, banketu zālē u.c. Ir iespēja noorganizēt svētkus fotostudijā. Mūsu administratori piedāvās interesantus variantus tieši Jūsu svētkiem.

Izbraucienu fotosesijas piemērus var apskatīt šeit

 

 

3.Video uzņemšana.

 Uzdāviniet sev video filmu par to, kā Jūsu mazulis ir pasaku varonis, tērzē ar pirātiem un izpilda visus uzdevumus, patiesi pārdzīvojot dārgumu zudumus, arī priecājoties, atrodot lādi. Veiciet svinīga un aizkustinoša mammas apsveikuma uzņemšanu, nofilmējiet, kā Jūsu gaviļnieks nopūš svecītes no tortes.  Mēs piedāvājam profesionāli nofilmētu filmu par dzimšanas dienu, kvalitatīvu uzņemšanu, montāžu un ierakstu noformētu DVD diskā. Saglabājiet filmu, un Jūsu mazulis pēc daudziem gadiem varēs apskatīt to, kā pagāja kāda no viņam svarīgām un aizkustinošām dienām.