Brīnumpodziņas
Izlaidums

 (RUS)      (LAT)

Mēs esam sociālajos tīklos

Mēs esam sociālajos tīklos

  

Jaunumi
Labdarības pasākumi

Pievienojaties, brīvprātīgie!

Speciālie piedāvājumi

Mēs cītīgi un atbildīgi organizējam katru pasākumu, pievēršam īpašu uzmanību detaļām, tāpēc ka uzskatam, ka tieši no detaļām sastāv kvalitatīvs un labi organizēts pasākums. Tieši tāda ir mūsu pieeja katram pasākumam, ko organizējam. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes pakalpojumu, tāpēc mūsu pasākumu cena ir salīdzinoši augsta. Taču mēs vienmēr cenšamies atrast kompromisu priekš mūsu pastāvīgajiem un jaunajiem klientiem. 

Piedāvājam mūsu pakalpojumus pa īpašām cenām.

 

Īpašie piedāvājumi ballītēm organizētām bērnu dārzos.

1. Bērnu skaits līdz 30 cilv.

2. Vecums līdz 7 gadiem.

3. Vieta, kur notiek pasākums- Rīga.

4. Izklaidējošā programma: "Ceļojums pa kontinentiem" 1 stunda.

Dodamies ceļā ar karieti, pēc tam ar lidmašīnu, vilcienu, mašīnu un pat ar piepūšamo balonu uz dažādiem kontinentiem un pilsētām. Bērniem ir jāatmin dažādas mīklas, kuras ir atstājuši ceļotāji, kuri pabijuši šajās vietās. Programmā piedalās marsieši, vilina dejojošā ala, baida zirnekļa tīkls, etniskās āfrikas bungas utt., kā arī pati Kailija Minoga un Nikolajs Baskovs mācīs dejot. Taču pati galvenā mīkla mūs gaidīs pašās ceļa beigās - Antarktīdā.  Lādē atradīsies dāvanas visiem viesiem. 

Programmas cena 60 Ls

Cenā ir iekļauts : 2 vadītāji, dāvanas visiem bērniem, profesionālā mūzikas aparatūra,visa nepieciešamā tehnika un transports.


Īpašie piedāvājumi bērniem no 7 līdz 10 gadiem.

1. Bērnu skaits līdz 10 cilv.

2. Bērnu vecums no 7 līdz 10 gadiem.

3. Vieta, kur notiek pasākums- Rīga .

4. Izklaidējošā programma: "Vecās lādes leģendas". 1 stunda.

Lielā lādē atrodas dažādi noslēpumaini priekšmeti, kur katrs no tiem simbolizē vienu no piedzīvojumiem. Visiem bērniem tiek piedāvāts piedzīvot dažādus piedzīvojumus gaisā, zem ūdens u.c. Programmā ir iekļauta iepazīšanās ar haizivīm, populāru dziesmu varoņiem, dejojošām alām, unikāliem zābakiem, pat virtuālām kurpītēm iešanai uz balli. Lielās lādes apakšā ir paslēpti svarīgi priekšmeti katram paākuma dalībniekiem.

5. Radošā darbnīca "Burvju podziņas" 1 stunda.

Pašas vienkāršākās podziņas var kļūt par iedvesmu un šedevru dekoratīvam darbam. Pogas iegūs jaunu, nepieredzētu formu, tās var izkrāsot un pārvērst par dažādiem dzīvniekiem, piem. astoņkājiem, zirneklīšiem, putniņiem u.t.t.

Lai puikas negarlaikotos, mēs izgriezām lidmašīnas, tankus, kuģus un citus eksemplārus no kara tehnikas. Visām mašīnām ir nepieciešama krāsošana, dekorēšana un zīmes, pēc kurām varētu tās atpazīt. Šeit var ļaut vaļu fantāzijai. Mūsu piedāvātais pieredzējušais mākslinieks varēs ieintriģēt visus un palīdzēs realizēt jebkuru ideju.

Programmas cena 100 Ls

Cenā iekļauts: 1 vadītājs un 1 meistars- mākslinieks, dāvanas visiem bērniem, profesionāla aparatūra, kā arī visa nepieciešamā tehnika un transports.